Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

PARACIEJ Nieruchomości

PIASKOWA 11B Bolesławiec

Mapa

601 750...

601 750 336

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

Chcesz sprzedać nieruchomość?

72

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia PARACIEJ Nieruchomości

Filtruj

1 000 000 zł5 362 m² 186,50 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Grunt Inwestycyjny przy Węźle Komunikacyjnym lsse Krzywa - A4 - zobacz film Zobacz Film Szukasz działki w idealnie skomunikowanym ze światem miejscu ?...

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł225 m² 7 955,56 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękny Dom, idealna Lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Zapraszam do odkrycia niezwykłego domu o powierzchni 225 m2, który łączy elegancję,...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł350 m² 10 000 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Wyjątkowa Posiadłość zobacz film Zobacz Film Z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczych Raciborowicach Górnych, czeka na Ciebie miejsce...

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł167 m² 8 922,16 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dom z Duża Działką i Przepięknym Widokiem - zobacz film Zobacz Film Wyobraź sobie codzienne poranki z widokiem na pola, łąki i lasy....

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł34 m² 58,79 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Balkon, klimatyzacja, winda, ogrzewanie Podłogowe, miejsce Postojowe w Hali Garażowej - zobacz film Zobacz Film Do wynajęcia eleganckie, nowoczesne,...

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62,73 m² 7 014,19 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Duże, trzypokojowe, super Lokalizacja, ogrzewanie Miejskie - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 680 m² 166,67 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1 680 m2 - Świetna lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Proponuję Państwu działkę gruntową o powierzchni 1 680 m położoną...

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł10 163 m² 68,88 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt inwestycyjny 10 163 m2 zobacz film Zobacz Film Działka nr 56, obręb 6, mpzp : H.1MN-U tereny usługowe (96%) z dopuszczeniem zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki Pod Wymarzony Dom przy Lesie Na sprzedaż działki gruntowe pod zabudowę mieszkaniową położone pod lasem w urokliwej miejscowości Kruszyn...

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł127 m² 8 612,85 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Nowy, funkcjonalny Dom - zobacz film Zobacz film Jeśli marzysz o miejscu, które łączy spokój, komfort i świetną lokalizację ten dom jest dla...

Szczegóły ogłoszenia

144 500 zł1 445 m² 100 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne Działki od 1 445 - 2 096 m2 - zobacz film Zobacz Film Są miejsca, które kupuje się rozsądkiem. . I są takie, które wybiera serce....

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł118,73 m² 4 202,81 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe, dwupoziomowe, bezczynszowe, dwa Balkony - zobacz film Zobacz Film Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne, dwupoziomowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 500 m² 1 166,67 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny 1 500 m , Usługi, zabudowa do 40% Są działki dobre i są takie, które otwierają realne możliwości biznesowe. Ta należy do...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł64,70 m² 5 873,26 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo Przestrzenne Mieszkanie, super Lokalizacja - zobacz film Na drugim poziomie dwa dodatkowe pokoje ! Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł162 m² 11 111,11 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Dom Wolnostojący, spokojne Miejsce, piękny Widok - zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu ten uroczy dom położony...

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 011 m² 173,10 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana Bolesławiec, przylesie - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1 011 m2...

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł65,40 m² 7 645,26 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne, dwupokojowe, gotowe do Zamieszkania - zobacz film Zobacz Film Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację...

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł118,60 m² 11 720,07 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 409 m²

Wyjątkowy Dom z Pięknym Ogrodem -zobacz film Zobacz Film Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu tą wyjątkową nieruchomość. Dom...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 226 zł54,91 m² 17 414,42 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne Apartamenty z Widokiem na Góry - Zobacz Film Cena zawiera podatek vat Zobacz Film Szukasz nietuzinkowego, luksusowego , pięknego Apartamentu...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł137,02 m² 6 933,29 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w Pałacowym Stylu, 137 m2 - zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo ładne, stylowe mieszkanie zaaranżowane...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł560 m² 4 642,86 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 479 m²

Biznesowa okazja. Budynek Handlowo -usługowo - Magazynowy z Potencjałem tuż przy dk 297 - zobacz film Zobacz Film Jeśli szukasz nieruchomości, która...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Wolnostojący Dom z Garażem- zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu ten wyjątkowy dom na sprzedaż. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł123,18 m² 4 383,83 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Pół Willi, pięć Pokoi, garaż, ogród, 123 m2 Potencjału Mieszkalnego - zobacz film Zobacz Film Szukasz nieruchomości, która da Ci ogromne możliwości...

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł55,38 m² 13 362,22 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament, ogród, taras, miejsce Postojowe w Garażu, komórka Lokatorska - zobacz film Zobacz Film Wyobraź sobie, że odbierasz klucze, otwierasz drzwi...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe Mieszkanie z Widokiem zobacz film Zobacz film Prezentuję Państwu przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, bezczynszowe miniapartamenty na Nowoczesnym Osiedlu - zobacz film Zobacz Film Kupujący zwolniony z podatku pcc. Szukasz mieszkania dla Siebie ?...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość z Dużym Potencjałem - zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu XIX- wieczny dom usytuowany w bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 402 m² 41,22 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża Działka z Możliwością Zabudowy Mieszkaniowej - zobacz film Zobacz Film Przedstawiam Państwu dużą działkę o powierzchni 2 402 m2...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46,60 m² 9 635,19 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piękne, dwupokojowe, niskie Koszty Utrzymania - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przytulne i funkcjonalne...

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Niepowtarzalny Dom - zobacz film Zobacz Film Jeśli lubisz przestrzenie, nie czujesz się komfortowo w małych pomieszczeniach z pewnością...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ogródek, taras, miejsce Postojowe - zobacz film Zobacz Film Są mieszkania i są takie, do których po prostu chce się wracać. To...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 050 m² 238,10 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt Inwestycyjny, atrakcyjna Lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Szukasz działki w idealnie skomunikowanym ze światem miejscu ? Zależy Ci na...

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł110,38 m² 8 153,64 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy, klimatyzowany Apartament, garaż, ogrzewanie Podłogowe z Systemem Smart zobacz film Zobacz Film Jeśli marzysz o mieszkaniu, które...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Zabudowę Mieszkaniową - zobacz film Zobacz Film Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz stworzyć swój dom spokojnego, dobrze...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo Ładna, duża Kawalerka - zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu nowe mieszkanie. Nieruchomość usytuowana jest na...

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł81,75 m² 9 480,12 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament, garaż w Hali Garażowej, dwa Tarasy - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne i funkcjonalny...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 036 m² 385,14 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zabudowana Działka - zobacz film Zobacz Film Na sprzedaż działka gruntowa o powierzchni 1 036 m , zabudowana unikatowym budynkiem z piaskowca...

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 720 m² 93,75 zł/m²

Magdalena Paraciej

Magdalena Paraciej

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Atrakcyjnej Lokalizacji 2 720 m2 - zobacz film Zobacz Film Zapraszam do rezerwacji terminu prezentacji: magdalena Paraciej 601 750 337 601 750...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł153,20 m² 7 180,16 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Nowy, funkcjonalny Dom, kozia Górka - zobacz film Zobacz film : Jeśli marzysz o miejscu, które łączy spokój, komfort i świetną lokalizację...

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł180 m² 6 938,89 zł/m²

Marek Paraciej

Marek Paraciej

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:762 m²

Wolnostojący Dom z Dwustanowiskowym Garażem - Kozia Górka - zobacz film Zobacz Film Ten dom to nie tylko budynek - to styl życia. Dla tych, którzy...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij